^W górę
 • 1 Szkoła Podstawowa nr 1 w Lesznie
  W samym centrum Leszna, u stóp wiaduktu im. gen. Grota-Roweckiego, w zabytkowym budynku mieści się Szkoła Podstawowa nr 1. Nasza szkoła jest publiczną placówką oświatową, przeznaczoną dla dzieci klas I-VI. Wyróżniają ją kameralne klasy i przytulny wystrój wnętrza. Uczniowie mają zagwarantowane wysokie kwalifikacje kadry nauczycielskiej, indywidualne podejście do każdego z nich oraz wszechobecną rodzinną atmosferę.
 • 2 W Naszej szkole...
  Uczniowie korzystają z licznych bezpłatnych zajęć pozalekcyjnych, jak np. zespół wokalny - gra na flażoletach i mandolinach, sportowych - nauka gry w tenisa stołowego, sekcja akrobatyczna, nauka gry w warcaby, zajęcia komputerowe, kółko fotograficzne... Uczniowie mają zatem zapewniony wszechstronny rozwój, mają możliwość występowania na scenie oraz brania udziału w konkursach z różnych dziedzin wiedzy.
 • 3 Szkoła przyjazna uczniom...
  Walorem docenianym przez wielu rodziców jest niewielka liczba uczniów w szkole. Dzięki temu w szkole panuje rodzinna atmosfera i dzieci czują się bezpiecznie. W naszej szkole dzieci nie muszą chodzić na dwie zmiany - wszystkie zajęcia szkolne odbywają się w godzinach przedpołudniowych.
 • 4 U Nas jest bezpiecznie...
  Dzieci mają zapewnioną stałą opiekę medyczną, jak również nowoczesne, zaplecze sanitarne. Wielu korzysta ze świetlicy szkolnej, środowiskowej i stołówki. Zdobyliśmy Certyfikat Szkoły z Klasą, który w sposób oficjalny potwierdza podwyższony standard naszej szkoły. Bezpieczeństwo uczniów w szkole stawiamy na pierwszym miejscu. U Nas nikt nie jest anonimowy, każdy uczeń traktowany jest indywidualnie.
 • 5 Nie bez powodu mówią o nas "JEDYNKA"...
  Podsumowując: doskonaląca się kadra nauczycielska, dobra współpraca z Radą Rodziców, pakiet zajęć pozalekcyjnych do wyboru oraz organizowane przez nas w rodzinnej atmosferze festyny, konkursy, kiermasze i inne imprezy szkolne to tylko niektóre z atutów naszej szkoły. Jesteśmy przekonani, że dzieci, które wybrały naszą szkołę, zostaną doskonale przygotowane do dalszej edukacji.
baner

Articles

21-12-2018 Bożonarodzeniowe świętowanie w Osiecznej

morena

 

Klasa IVa oraz IVc, pod opieką wychowawców: p. Moniki Klupś oraz p. Agnieszki Szymańskiej, wigilię klasową zorganizowała w schronisku młodzieżowym "Morena" nieopodal Leszna. Wieczorową porą udaliśmy się na mszę do kościoła św. Trójcy w Osiecznej. Mieliśmy okazję uczestniczyć w ostatnim spotkaniu rorat, które kończyły Adwent. Powrotna droga do schroniska wzbudziła wiele pozytywnych emocji, gdyż urocze miasteczko zyskuje jeszcze więcej uroku wieczorową porą. W schronisku zasiedliśmy do uroczystej świątecznej kolacji. Niejedna osoba nie mogła powstrzymać się od spoglądania na prezenty umieszczone pod choinką. Okazało się, że do odebrania prezentu nie wystarczyło wzorowe zachowanie podczas wyjazdu. Każdy z uczestników wycieczki musiał odpowiedzieć na jedno pytanie dotyczące zasady ortograficznej oraz jedno działanie z tabliczki mnożenia. Obdarowani prezentami spędzili dłuugie godziny wieczorne na testowaniu gier, które otrzymali od "klasowego Mikołaja".
Opuszczając schronisko, w sobotni poranek, niejednej osobie zakręciła się łza w oku, że wycieczka tak szybko minęła. Wszystko wskazuje na to, że odwiedzimy jeszcze schronisko oraz urocze miasteczko Osieczna.

 

zobacz zdjęcia

Copyright © 2013. SP nr 1 w Lesznie - wykonał D.Bojek Rights Reserved.


Facebook

Ten serwis korzysta z plików cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce ochrony prywatności. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk